ZTE ZXA10 C300

ZTE ZXA10 C300, 2*SCTM.2*PRWG.2*HUVQ (HUTQ)10G 2x10G+2x1G, Novo

Dostupno kao narudžbina na zahtev

  • Isporuka besplatna za porudžbine preko 6000 din

Isporuku vršimo putem kurirski službi i cena isporuke za porudžbine ispod 6000 din se naplaćuje po cenovniku kurirske službe.

Opis

ZTE ZXA10 C300 Pregled

ZXA10 C300, svjetska prva platforma za optički pristup budućnosti i najvećeg kapaciteta, razvijena je uz masovno uvođenje optičkog pristupa kao i ekonomičnost na umu. Njene moćne funkcije i visoka performansa olakšavaju masovno uvođenje FTTx mreža više nego ikad prije.

ZTE ZXA10 C300 19-inčna šasija sa 2SCTM glavna kontrolna ploča sa 410GE SFP+ uplink portova, 2*PRWG DC napajajuće ploče.

ZXA10 C300 podržava dvije vrste polica:

• ETSI 21-inčna polica

• IEC 19-inčna polica

Ove dvije police se razlikuju po širini i broju utora. Dijele iste kartice, osim pozadinskih ploča i kutija sa ventilatorima.

Glavna kontrolna ploča: SCXN, SCTM, SCXM ili SCXL.

• SCTM: podržava kapacitet prebacivanja od 2.56 Tbps, tablicu adresa od 256k MAC.

• SCXN: podržava kapacitet prebacivanja od 480 Gbps, tablicu adresa od 32k MAC, i VoIP funkciju (sa VoIP ćerka-karticom).

• SCXM: podržava kapacitet prebacivanja od 480 Gbps i tablicu adresa od 32k MAC.

• SCXL: podržava kapacitet prebacivanja od 800 Gbps i tablicu adresa od 32k MAC.

Uplink Ploča:

• XUTQ: 4-portni 10GE optički uplink Ethernet interfejsna kartica.

• XUVQ: 4-portni 10GE optički uplink Ethernet interfejsna kartica, podržava SynE i IEEE 1588 TC funkciju.

• HUTQ: 2-portni 10GE i 2-portni GE optički uplink Ethernet interfejsna kartica.

• HUVQ: 2-portni 10GE i 2-portni GE optički uplink Ethernet interfejsna kartica, podržava SynE i IEEE 1588 TC funkciju.

• GUFQ: 4-portna optička Ethernet uplink kartica. Četiri optička interfejsa mogu biti GE optički interfejs (potrebna je GFSQ ćerka-kartica), ili FE optički interfejs (potrebna je FFSQ ćerka-kartica).

• GUSQ: 2-portna optička i 2-portna električna Ethernet uplink kartica. Dva optička interfejsa mogu biti GE optički interfejs (sa GFSD ćerka-karticom), ili FE optički interfejs (sa FFSD ćerka-karticom). Dva električna interfejsa su adaptivni električni interfejsi za 10 M/100 M/1000 M (sa GTSD ćerka-karticom).

Napajajuća Ploča: PRWG ili PRWH.

ZXA10 C300/C350 napajajuće kartice koriste -48 V DC napajanje i pružaju napajanje svakoj kartici. Sistem podržava dvije napajajuće kartice. Kada je ulazni napon dvije napajajuće jedinice jednak, dvije napajajuće kartice rade u režimu ravnoteže opterećenja. PRWG podržava maksimalnu struju od 30A.

PRWH podržava maksimalnu struju od 40A.

Podržane PON Kartice za ZTE OLT

GPON XG-PON XGS-PON XG-PON i GPON Kombinacija XGS-PON i GPON Kombinacija Port ZTE C300/C320/C350 GTGO GTXO GTTO GTBO 8 GTGH 16 C600/C650/C680 GFGH GFXH GFTH GFBN/GFBH GFCH 16

Specifikacije GPON Optičkog Modula Stavka Jednosmjerni Bidirekcionalni Optički Modul, Klasa B+ Jednosmjerni Bidirekcionalni Optički Modul, Klasa C+ Jednosmjerni Bidirekcionalni Optički Modul, Klasa C++ SN 1 2 3 Radna talasna dužina Tx: 1490nm Tx: 1490 nm Tx: 1490 nm Rx: 1310nm Rx: 1310 nm Rx: 1310 nm Način kapsulacije SFP SFP SFP Propusnost Tx: 2.488 Gbit/s Tx: 2.488 Gbit/s Tx: 2.488 Gbit/s Rx: 1.244 Gbit/s Rx: 1.244 Gbit/s Rx: 1.244 Gbit/s Minimalna izlazna optička snaga 1.5 dBm 3.0 dBm 4.5 dBm Maksimalna izlazna optička snaga 5.0 dBm 7.0 dBm 8.0 dBm Maksimalna osjetljivost prijemnika -28.0 dBm -32.0 dBm -30 dBm @10E-10 -32 dBm @10E-10 Tip optičkog konektora SC/PC SC/PC SC/PC Tip optičkog vlakna Jednomočno Jednomočno Jednomočno Prenosno rastojanje 20.0 km 20.0 km 20.0 km Saturaciona optička snaga -8.0 dBm -12.0 dBm -12.0 dBm Odnos ekstenkcije 10.0 dB 8.2 dB 8.2 dB

Stavka ZXA10 C300 Konfiguracija ZXA10 C320 Konfiguracija Upravljački interfejs Jedan serijski interfejs (RS232) Jedan van-band NM interfejs (10/100BaseT)

Proizvođač

ZTE

Stanje

Nov