ZTE EFTH 10G EPON

ZTE ZXA10 C600/C650/C680 16-port 10G EPON OLT interface board sa PR30 simetričnim modulom, Novo

Dostupno kao narudžbina na zahtev

  • Isporuka besplatna za porudžbine preko 6000 din

Isporuku vršimo putem kurirski službi i cena isporuke za porudžbine ispod 6000 din se naplaćuje po cenovniku kurirske službe.

Opis

ZTE 16-portna 10G EPON interfejsna ploča sa PR30 simetričnim modulom

10G-EPON pretplatnička kartica EFTH omogućava 16-portni simetrični ili nesimetrični pristup 10G-EPON mreži i podržava sinhronizaciju sata i prenos vremena putem 1PPS signala.

  • Primenjuje se na ZTE ZXA10 C600/C650/C680
  • Maksimalni odnos deljenja: 1:128
  • Udaljenost prenosa: 20 km
  • Izlazna optička snaga za GE: 3.0~7.0 dBm
  • Izlazna optička snaga za 10GE: 2.0~5.0 dBm
Stavka EFTH
Broj uslužnih portova EPON port: 16-portni 10G EPON
Funkcija
Modul za upravljanje i kontrolu Konfiguriše, kontroliše i upravlja karticom.
PONMAC modul Implementira sve funkcije na PON sloju.
NP modul Implementira obradu podataka na uslužnom sloju,
uključujući obradu propusnosti usluge i QoS obradu
na osnovu vrsta usluga i potreba korisnika kako bi
se ispunili zahtevi SLA.
Optički modul Pruža 10G-EPON optički interfejs u skladu sa IEEE
802.3av standardom.
Modul sata Obradi sistemski sat u skladu sa ITU-T G.8262, G.8264
i G.781 standardima.
Specifikacija EPON SFP modula
Tip PR30 modul: Jednooptički bidirekcioni optički modul,
Klasa PR30 simetrična.
Radna talasna dužina Tx: 1577 nm, 1490 nm; Rx: 1270 nm, 1310 nm
Tip inkapsulacije SFP
Brzina porta Tx: 10.3125 Gbit/s; 10.3125 Gbit/s; Rx: 1.25 Gbit/s,
1.25 Gbit/s
Minimalna izlazna optička snaga 10G: 2 dBm; GE: 3 dBm
Maksimalna izlazna optička snaga 10G: 5 dBm; GE: 7 dBm
Maksimalna osetljivost prijemnika 10G: -28 dBm; GE: -29.78 dBm
Tip optičkog konektora SC
Tip optičkog vlakna Jednomodno
Domet 20.00 km
Opterećenje optičke snage 10G: -6 dBm; GE: -9 dBm
Odnos gašenja 10G: 6 dB; GE: 9 dB
Specifikacije uređaja
Težina 1.74 kg
Dimenzije (V x Š x D) 393.1 mm × 23.9 mm × 214 mm

Proizvođač

ZTE

Stanje

Nov