ZTE GFBH 10G GPON

ZTE, 16-port XG-PON & GPON Combo subscriber card, Novo

Dostupno kao narudžbina na zahtev

  • Isporuka besplatna za porudžbine preko 6000 din

Isporuku vršimo putem kurirski službi i cena isporuke za porudžbine ispod 6000 din se naplaćuje po cenovniku kurirske službe.

Opis

ZTE GFCH ZXA10 C600/C650/C680 16-portna XGS-PON i GPON kombinovana OLT interfejsna ploča sa N1/B+/N2a/C+ modulom

Primenjuje se na ZTE ZXA10 C600/C650/C680 GPON OLT
Podržava 16 XG-PON i GPON SFP+ hibridnih interfejsa
Maksimalno optičko deljenje GPON: 1:128
Maksimalno optičko deljenje XG-PON: 1:128
Podržava praćenje optičke snage
Podržava ALS funkciju optičkih modula.
Podržava „hot swapping“ (zamena u radu).

Stavka GFBH
Broj portova 16
Tip XGS-PON N1 GPON B+ XGS-PON N2a GPON C+
Radna talasna dužina Tx: 1577 nm Tx: 1490 nm Tx: 1577 nm Tx: 1490 nm
Rx: 1270 nm Rx: 1310 nm Rx: 1270 nm Rx: 1310 nm
Tip paketa SFP+
Propusnost Tx: 9.953 Gbit/s Tx: 2.488 Gbit/s Tx: 9.953 Gbit/s Tx: 2.488 Gbit/s
Rx: 2.488 Gbit/s Rx: 1.244 Gbit/s Rx: 2.488 Gbit/s Rx: 1.244 Gbit/s
Minimalna izlazna optička snaga 2 dBm 1.5 dBm 4 dBm 3.0 dBm
Maksimalna izlazna optička snaga 6 dBm 5.0 dBm 8 dBm 7.0 dBm
Maksimalna osetljivost prijema –27.5 dBm –28.0 dBm –29.5 dBm –32.0 dBm
Tip optičkog konektora SC/UPC
Tip optičkog vlakna Jedan način
Udaljenost prenosa 20 km 20 km
Zasićenje optičke snage –7 dBm –8.0 dBm –9 dBm –12.0 dBm
Odnos ekstenkcije 8.2 dB
Dimenzije 393.1 mm(V) × 23.9 mm(Š) × 214 mm(D)
Težina 1.72 kg
Proizvođač

ZTE

Stanje

Nov