Huawei GPFD C+

Huawei GPFD 16-port GPON OLT Interface Board with B+/C+/C++ module, apply to Huawei MA5608T/MA5680T/MA5683T, Novo

Dostupno kao narudžbina na zahtev

  • Isporuka besplatna za porudžbine preko 6000 din

Isporuku vršimo putem kurirski službi i cena isporuke za porudžbine ispod 6000 din se naplaćuje po cenovniku kurirske službe.

Opis

 

Huawei H803GPFD 16-portni GPON OLT Interfejsni Modul sa B+/C+/C++ modulima, koji se može koristiti u Huawei MA5600T seriji OLT uređaja: MA5608T, MA5683T, MA5680T.

Usklađenost sa standardima: ITU-T G.984.1, ITU-T G.984.2, ITU-T G.984.3, ITU-T G.984.4

Tip interfejsa: SC/PC

Radna talasna dužina: Tx: 1490nm, Rx: 1310nm

Maksimalni odnos deljenja (split):

Klasa B+: 1:64
Klasa C+/++: 1:128

  • B+ SFP Modul Optička Snaga:1.5 dBm5 dBm, Osetljivost prijema: -28 dBm
  • C+ SFP Module Optička Snaga:3 dBm~7dBm, Osetljivost prijema: -32 dBm
  • C++ SFP Modul Optička Snaga:6 dBm~10 dBm, Osetljivost prijema: -35 dBm

Klasa B+/C+: Tx: 2.49 Gbit/s Rx: 1.24 Gbit/s
Klasa C++: Tx: 2.488 Gbit/s, Rx: 1.244 Gbit/s

Princip po kom radi H803GPFD plpča

H803GPFD

 

Stavka H803GPFD B+/C+/C++
GPON Port 16-GPON Port
Specifikacija GPON SFP Modula
Tip B+ Modul: Optički modul sa jednim vlaknom u dva smera, klasa B+
C+ Modul: Optički modul sa jednim vlaknom u dva smera, klasa C+
C++ Modul: Optički modul sa jednim vlaknom u dva smera, klasa C++
Radna Talasna Dužina Tx: 1490 nm, Rx: 1310 nm
Tip Enkapsulacije SFP
Brzina Porta B+: 2.49 Gbit/s, Brzina prijema: 1.24 Gbit/s
C+: 2.49 Gbit/s, Brzina prijema: 1.24 Gbit/s
C++: Tx: 2.488 Gbit/s, Rx: 1.244 Gbit/s
Minimalna Izlazna Optička Snaga B+: 1.5 dBm
C+: 3 dBm
C++: 6 dBm
Maksimalna Izlazna Optička Snaga B+: 5 dBm
C+: 7 dBm
C++: 10 dBm
Maksimalna Osetljivost Prijema B+: -28 dBm
C+: -32 dBm
C++: -35 dBm
Tip Optičkog Konektora SC/PC
Tip Optičkog Vlakna Jednootklopno (single-mode)
Domet 20.00 km
Preopterećenost Optičke Snage B+: -8 dBm
C+: -12 dBm
C++: -15 dBm
Odnos Ugasa 8.2 dB
Potrošnja Energije i Maksimalna Veličina Okvira Potrošnja Energije: H802GPFD: Mirovanje: 45 W, Maksimum: 73 W
H803GPFD: Mirovanje: 39 W, Maksimum: 61 W
H805GPFD: Mirovanje: 26 W, Maksimum: 50 W
Maksimalna Veličina Okvira 2004 bajta
Radna Temperatura -25°C do +65°C
Dimenzije (Š x D x V) 22.86 mm x 237.00 mm x 395.40 mm

 

 

Proizvođač

Huawei

Stanje

Nov