Huawei HS8546V

Huawei, ONT | AC Dual Band, 1x GPON, 4x RJ45 1000Mb/s, 1x RJ11, 2x USB, Novo

Dostupno kao narudžbina na zahtev

  • Isporuka besplatna za porudžbine preko 6000 din

Isporuku vršimo putem kurirski službi i cena isporuke za porudžbine ispod 6000 din se naplaćuje po cenovniku kurirske službe.

Opis

Huawei HS8546V je optički mrežni terminal (ONT), vrhunski kućni gejtvej u Huavei FTTH rešenju. Koristi GPON tehnologiju, čime garantuje odličan pristup Internetu za kućne mreže i SOHO korisnike. Ima 4 Gigabit Ethernet porta, 1 telefonski (POTS) port i 2 USB porta. HS8546V mrežni prolaz takođe ima ugrađen Wi-Fi bežični radio koji istovremeno radi u opsezima od 2,4 i 5 GHz. Podržava moderni AC standard i 2k2 MIMO (dual-chain) tehnologiju. Maksimalni teoretski kapacitet prenosa je do 300 Mbps u opsegu 2,4 GHz i 867 Mbps u opsegu od 5 GHz. Uređaj ima dve eksterne antene, svaka sa pojačanjem od 2 dBi. Uređaj je opremljen DC 12V/2 A jedinicom za napajanje sa evropskim utikačem.

Glavne karakteristike:
GPON ONT
GPON SC/UPC port
4 Gigabit Ethernet porta
2 USB porta
1 port za telefon (POTS)
Wi-Fi prenos u 2,4 GHz i 5 GHz AC standardu

Kategorija

ONT

Proizvođač

Huawei

Stanje

Nov