Huawei H805GPFD C+

Huawei 16 PORTS GPON BOARD WITH 16 PCS MODULES C+ GPFD, Novo

Šifra proizvoda: 1149

Dostupno kao narudžbina na zahtev

  • Isporuka besplatna za porudžbine preko 6000 din

Isporuku vršimo putem kurirski službi i cena isporuke za porudžbine ispod 6000 din se naplaćuje po cenovniku kurirske službe.

Opis

Stavka H805GPFD B+/C+/C++
GPON Port 16-GPON Port
Specifikacija GPON SFP modula
Tip B+ Modul: Optički jednosmerni modul, klasa B+
C+ Modul: Optički jednosmerni modul, klasa C+
C++ Modul: Optički jednosmerni modul, klasa C++
Radna talasna dužina Tx: 1490 nm, Rx: 1310 nm
Tip inkapsulacije SFP
Brzina porta B+: 2.49Gbit/s, Brzina prijema: 1.24Gbit/s
C+: 2.49Gbit/s, Brzina prijema: 1.24Gbit/s
C++: Tx:2.488Gb/s, Rx:1.244Gb/s
Minimun izlazna optička snaga B+: 1.5 dBm
C+: 3 dBm
C++: 6 dBm
Maksimalna izlazna optička snaga B+: 5 dBm
C+: 7 dBm
C++: 10 dBm
Maksimalna osetljivost prijema B+: -28 dBm
C+: -32 dBm
C++: -35 dBm
Tip optičkog konektora SC/PC
Tip optičkog vlakna Jednootmodno
Domet 20.00 km
Opterećenje optičke snage B+: -8 dBm
C+: -12 dBm
C++: -15 dBm
Odnos gašenja svetlosti 8.2 dB
Potrošnja energije i maksimalna veličina frejma
Potrošnja energije H802GPFD: Statička: 45 W, Maksimalna: 73 W
H803GPFD: Statička: 39 W, Maksimalna: 61 W
H805GPFD: Statička: 26 W, Maksimalna: 50 W
Maksimalna veličina frejma 2004 bajta
Radna temperatura -25°C do +65°C
Dimenzije (Š x D x V) 22.86 mm x 237.00 mm x 395.40 mm
Proizvođač

Huawei

Stanje

Nov