SC/UPC-LC/UPC-OM3-50/125-DP-2M-EX

OM3 Fiber optic patch cable 50/125,multi-mode, duplex, SC/UPC-LC/UPC, 2m, EXO:N, Novo

Šifra proizvoda: 967

851 rsd

  • Isporuka besplatna za porudžbine preko 6000 din

Isporuku vršimo putem kurirski službi i cena isporuke za porudžbine ispod 6000 din se naplaćuje po cenovniku kurirske službe.

Opis

Kategorija

Fiber Optic Patch Cable

Proizvođač

EXO:N

Dužina

2m

Tip Prenosa

multi-mode

Stanje

Nov