EXO:N SC/UPC-SM-9/125-2M-EX

Fiber optic SC pigtail singlemode 9/125 2m UPC, EXO:N, Novo

Šifra proizvoda: 1067

198 rsd

  • Isporuka besplatna za porudžbine preko 6000 din

Isporuku vršimo putem kurirski službi i cena isporuke za porudžbine ispod 6000 din se naplaćuje po cenovniku kurirske službe.

Opis

Proizvođač

EXO:N

Stanje

Nov

Dužina

2m

Konektori

SC