SC/APC-SM-9/125-1,5M-EX EXO:N

Fiber optic SC pigtail singlemode 9/125 1m APC, EXO:N, Novo

Šifra proizvoda: 1956

183 rsd

  • Isporuka besplatna za porudžbine preko 10.000 din

Isporuku vršimo putem kurirski službi i cena isporuke za porudžbine ispod 10.000 din se naplaćuje po cenovniku kurirske službe.

Opis

Proizvođač

EXO:N

Stanje

Nov

Dužina

1,5m

Konektori

SC/APC