LC/UPC-LC/UPC-OS2-9/125-DP-0.5M-EX

OS2 Fiber optic patch cable 9/125,single mode, duplex, LC/UPC-LC/UPC, 0.5m, EXO:N, Novo

Šifra proizvoda: 1055

494 rsd

Dostupno kao narudžbina na zahtev

Dostupno kao narudžbina na zahtev

  • Isporuka besplatna za porudžbine preko 6000 din

Isporuku vršimo putem kurirski službi i cena isporuke za porudžbine ispod 6000 din se naplaćuje po cenovniku kurirske službe.

Opis

Kategorija

Fiber Optic Patch Cable

Proizvođač

EXO:N

Dužina

0.5m

Tip Prenosa

single-mode

Stanje

Nov