Cisco GLC-LH-SMD

Cisco 1000BASE-LX/LH SFP module, MMF/SMF, 1310nm, DOM, Refabrikovano

Šifra proizvoda: 340

14.818 rsd

  • Isporuka besplatna za porudžbine preko 6000 din

Isporuku vršimo putem kurirski službi i cena isporuke za porudžbine ispod 6000 din se naplaćuje po cenovniku kurirske službe.

Opis

Proizvođač

Cisco